Mano oda nepriima dažų!

Ar gali būti taip, kad kliento oda visiškai nepriima dažų?

Alergija.

Itin retais atvejais taip ištikrųjų gali būti. Jeigu klientas yra alergiškas kuriai nors sudedamajai pigmentų daliai ir po procedūros kyla alerginė reakcija – oda stipriai ištinsta, atsiranda raudonų dėmių visame veide, iškilių paburkimų ir pan. – to pasekoje atmetamas pigmentas ir dažai nėra pasisavinami.

Visais kitais atvejais oda visada priima dažus, tik skirtingai. Tai priklauso nuo:

Odos tipo.

Riebesnės odos savininkams dažniausiai dažai įsisavina šiek tiek prasčiau ir spalva būna mažiau intensyvi nei sausesnės.

Amžiaus.

Vyresnio amžiaus klienčių odos apsauginės funkcijos nusilpusios ir gijant išstumia mažiau dažo su šašiuku, todėl spalva sugijus būna ryškesnė ir persiima geriau.

Langerhanso ląstelių funkcijos.

Svarbu pažymėti, kad daugiausiai, kaip Jūsų oda priims dažų pigmentą, priklauso nuo apsauginių – barjerinių Langerhanso ląstelių funkcijos. Jeigu jos veikia labai aktyviai – išstumia daugiau dažo ir tuomet spalva nebūna tokia intensyvi. Tą galima lengvai sutvarkyti korekcijos metu parenkant tamsesnį atspalvį.

Menstruacijų bei maitinimo laikotarpių.

Dažai taip pat prasčiau įsisavins, jeigu procedūrą atliksite menstruacijų metu arba, jeigu maitinate kūdikį, nes tuo metu padidėjęs apsauginių funkcijų aktyvumas ir pasikeitusi hormonų pusiausvyra neleidžia tinkamai įsisavinti dažo.

Prieš tai buvusių procedūrų.

Dažai taip pat sunkiai pasisavina ant pažeistos – nualintos odos. Čia turima omenyje tie atvejai kai klientas keletą kartų per metus (keturis ir daugiau kartų) atlieka permanentinį makiažą. Dažniausiai tai vyksta tais atvejais kai jis atliekamas netinkamai ir vis bandoma taisyti ar nesėkmingai ryškinti. Ir tais atvejais kai permanentinis makiažas atliekamas su labai nekokybiškais dažais, šie dažai dažniausiai pakeičia spalvą į melsvą ir aplink po oda paskleidžia kaolino sluoksnį dėl ko po to tampa labai sunku ne tik ant viršaus bet ir aplink permanentą įvesti bet kokį kitą dažą.

Visais kitais atvejais, jeigu Jums atlikta permanentinio makiažo procedūra ir korekcija po jos, o dažo visiškai neliko arba jis vos matomas, reiškia, kad meistras prastai atliko savo darbą ir blogai suvedė dažus – ne iki galo arba per daug paviršiuje, arba Jūsų odos tipui parinko per šviesią spalvą.