Akių permanento rūšys

Lietuvoje labiausiai paplitęs ir žinomas klasikinis akių linijos permanentinis makiažas, atliekamas aštria adatėle paprastu tušavimo būdu. Galite matyti mano darbą nuotraukoje žemiau.

IMG 6409 W

2016 m. sausio 23-25 dienomis dalyvavau pirmojoje Tarptautinėje Permanentinio Makiažo konferencijoje ''1st international PMU conference" Atėnuose, Graikijoje.

Konferencija vyko tris dienas, jos metu meistrai iš viso pasaulio pristatė naujausias tendencijas ir technikas permanentinio makiažo ir microblading srityse. Daug dėmesio skirta permanentinio makiažo pritaikymui medicininiais tikslais (randų, baltmės, srtijų maskavimui) bei jo naikinimo technologijoms.

Trumpai apžvelgsiu naujausias technologijas ir budus, kurie buvo pristatyti konferencijoje, skirtus akių permanentiniam makiažui atlikti.

Meistras iš Estijos Sviatoslav Otchenash pristatė "stardust eyeliner" akių šešėliavimo techniką.
Metodas atliekamas sukuriant klasikinį pravedimą dalį jo pašešėliuojant - akies voko išorinėje srityje. Gali būti naudojamos skirtingų atspalvių kombinacijos. Žemiau galite pamatyti meistro darbą.

sviatoslav microblading agniete

Meistras iš Izraelio Moche Alul pristatė "eyeshadow technique in 45" akių šešėliavimo techniką.
Vizualiai ši technika labai panaši į prieš tai minėtą Estijos meistro šešėliavimo techniką, tik joje naudojama daugiau spalvų (juodos, žalios ir geltonos kombinacija). Iš esmės savo atlikimo būdu ji skiriasi tuo, kad visos procedūros metu išlaikomas 45 laipsnių aparato laikymo kampas. Žemiau galite pamatyti meistro darbą.

permanentinis makiazas agniete b

Meistrė iš Italijos Elena Nikora pristatė "creative eyeliner shadow" akių šešėliavimo techniką.
Metodas taip pat labai panašus į Estijos meistro techniką, tik šešėliuojama ne išorinėje pravedimo dalyje, sukuriant kampą, o išilgai virš viso pravedimo. Sukuriama klasikinė pravedimo linija, kuri virš savęs turi labai lengvą šešėlį voko srityje. Žemiau galite pamatyti meistrės darbą.

akies pravedimas permanentas agniete