Gijimas po procedūros

Po permanentinio makiažo ar microblading procedūros antakiai, lūpos ar akys būna ryškios spalvos. Spalvos intensyvumas sumažėja 50-70 proc. po 4-7 dienų sugijus ir išsilupus ryškiems šašiukams. Gijant 2-3 dieną po procedūros susiformuoja ir sukietėja šašiukas (jį galite matyti nuotraukose apačioje). Pirmasias dvi dienas jis būna vientisas, vėliau pradeda luptis. Išsilupus šašiukui spalva išryškėja papildomų trijų savaičių bėgyje. Neišsigąskite, kad pradėjus luptis šašiukui ar jam visiškai nukritus spalvos nesimato arba ji labai šviesi, kartais net su rausvu atspalviu (šį atspalvį priduoda po šašiuku esanti pažeista dar neatsistačius gleivinė). Spalva išryškėja tik visiškai nukritus šašiukams ir po jų nukritimo dar papildomai praėjus trims savaitėms.

Po akių permanentinio makiažo procedūros, klientėms, kurių kapiliarai odos paviršiuje ir yra labai trapūs, gali būti didesnis patinimas bei susiformuoti hematomos (mėlynės). Akys tinsta ne visiems, kai kuriems po procedūros nebūna jokio tinimo ir net paraudimo, tai priklauso nuo kiekvieno odos jautrumo bei tipo ir kapiliarų trapumo. Tačiau toms klientėms, kurioms tinimas bus - jis laikosi apie pora dienų.

Po akių ir antakių permanentinio makiažo procedūros dėl skirtingo skirtingų veido pusių tinimo antakiai ar akių pravedimai gali truputį skirtis, tam tikrose vietose atrodyti storiau, kitame antakyje ar akyje toje pačioje vietoje ploniau, tai praeina sugijus ir atslūgus tinimui.

Itin retai. Po akių ir antakių permanentinio makiažo procedūros itin retais atvejais kai kuriems klientams gali pasireikšti alerginė reakcija pigmentui ir lengvai patinti akių vokai ar antakiai ir akių vokai kartu (net jeigu atliktas tik antakių permanentinis makiažas). Bet kokiu atveju į odą įterptas dažas yra svetimkūnis ir oda apsisaugodama bando jį išstumti, kadangi dažas įterptas į gilesnius epidermio sluoknsius, negalėdama jo išstumti odoje kartais gali prasidėti alerginė reakcija. Kad alerginis tinimas greičiau praeitų rekomenduojama gerti vaistus nuo alergijos (tinka bet kokie vaistai, geriausia Tavigil, reikėtų gerti taip kaip nurodyta informaciniame vaistų lapelyje 4-5 dienas).

Po lūpų permanentinio makiažo procedūros lūpos visada būna patinusios, vienoms klientėms daugiau, kitoms mažiau. Tai priklauso nuo individualių organizamo sąvybių bei polinkio į "burkimą". Dėl tinimo lūpos atrodo kreivos ir netaisyklingos formos, tai yra normalu ir praeina po dienos ar dviejų praėjus tinimui. Po procedūros išsiskaidžius anestetikų poveikiui lūpas vieną dieną gali truputį paskaudėti (rekomenduojama išgerti vaistų nuo skausmo). Klientėms, turinčioms lūpų pūslelinę iškarto po permanentinio makiažo procedūros - tą pačią dieną patariama pradėti gerti Aciklovir vaistus (juos išrašo šeimos gydytojas, vartoti reikia kaip nurodyta informaciniame vaistų lapelyje). Kitu atveju (nepradėjus gerti vaistų) yra tikimybė, kad prasidės pūslelinė. Po permanentinio makiažo atsiradus pūslelinei ji jokios įtakos permanentiniam makiažui ar jo spalvos intensyvumui neturi (išskyrus tuos atvejus kai ji itin aktyvi), nes yra kitame odos sluoksnyje, tačiau gijant lūpoms po procedūros sukuria papildomą diskomfortą. Ryški lūpų spalva po procedūros išsilupa su šašiuku per 4 dienas, nukritus šašiukui spalvos intensyvumas sumažėja 50-70 proc., o pati spalva susistovi ir tikrasis atspalvis pasirodo dviejų savaičių bėgyje. Kaip ir po antakių permanentinio makiažo procedūros nereikėtų išsigąsti, kad pradėjus luptis šašiukui spalvos nesimato arba ji itin šviesi, nes ji išryškėja ir iškyla į viršų tik susinormalizavus limfai ir pilnai sugijus odai po poros savaičių skaičiuojant jau po šašiuko nukritimo. Labai dažnai nukritus šašiukams tikrojo permanentinio makiažo atspalvio nesimato ir lūpos atrodo avietinės spalvos. Tai yra normalu, nes po šašiuko nukritimo lūpos gleivinė būna dar nesugijus, paburkus, raudonos spalvos, todėl ir matosi avietinis atspalvis. Tikroji spalva išryškėja praėjus porai savaičiųpo šašiuko nukritimo, o visiškai atspalvis normalizuojasi ir pasimato tikrasis rezultatas tik mėnesio laikotarpyje po procedūros.

Po microblading procedūros antakiai atrodo gražiai jau tą pačią dieną, būna nedidelis spalvos intensyvumas, tinimo nebūna arba būna labai mažas (dėl skirtingo skirtingų veido pusių tinimo antakiai gali truputį skirtis, tam tikrose vietose atrodyti storiau, tai praeina sugijus ir atslūgus tinimui), būna labai mažas paraudimas ,kuris praeina valandos bėgyje. Per tris dienas išsilupa labai maži šašiukai ir antakiai sugija, spalvos intensyvumas sumažėja 40-50 proc. Tikrasis atspalvis išryškėja trijų savaičių bėgyje skaičiuojant po šašiukų iškritimo.

Po antakių permanentinio makiažo procedūros buna lengvas tinimas (dėl skirtingo skirtingų veido pusių tinimo antakiai gali truputi skirtis, tai praeina sugijus), paraudimas, tai praeina paros - dviejų parų bėgyje. Ryški spalva išsilupa su šašiuku per savaitę. Išsilupus šašiukams spalva pašviesėja  50-70 proc. Kartais iškritus šašiukams atrodo, kad spalvos nebeliko ir ji dingo kartu su šašiuku, tai yra normalu. Spalva išryškėja po šašiuko nukritimo praėjus trims savaitėms.