Microblading ant anksčiau atlikto ilgalaikio makiažo?

Ar galima atlikti Microblading procedūrą ant jau esančio, seniau atlikto antakių ilgalaikio makiažo?
- tai priklauso nuo konkretaus atvejo.

GALIMA ant švarios odos
Visada galima ant "švarios" odos kai permanentinis makiažas niekada nėra darytas. Reikia tik turėti omenyje, kad microblading geriausiai tinka ir ilgiausiai išlieka ant sausos arba normalios odos. Jeigu oda riebi microblading išlieka trumpiau, gali trūkti spalvos intensyvumo, plaukeliai gali truputį pamigruoti - būti storesni nei ant sausos ar normalios odos.

NEGALIMA atlikti ant "blogo" permanento.
Jeigu anksčiau atliktas permanentinis makiažas yra atliktas netinkamai ir yra pakeitęs spalvą į mėlyną, raudoną, violetinę tuomet ant viršaus Microblading daryti negalima. Taip yra todėl, kad netinkamai atliktas ir į blogą spalvą "nuėjęs" permanentas yra sunkiai pataisomas net klasikiniu tušavimo, arba šešėliavimo būdu, naudojant labai aštrias adatas. Į jau esančius blogus dažus labai sunku įterpt naujus, nes tai nebe švari oda. Darant microblading plaukeliais - peiliuku piešiami plaukeliai - nesusivestų į odą, nes yra atliekami labai paviršiuje, giliai neįrėžiant į odą, dėl to nepasitaisytų ne tik bloga spalva bet ir sugijus bei po savaitės išsilupus šašiukams su jais išsiluptų ir visi microblading dažai - įpieštų plaukelių neliktų.
Galerijoje po straipsniu galite pamatyti pavyzdį kaip atrodo microblading gijant ant "blogo" permanento - visas microblading iškrenta su šašiuku po trijų dienų ir lieka tik tas pats seniau atliktas permanentinis makiažas (tokia pati situacija būtų ir microblading atlikus ant labai ryškaus, nors ir geros spalvos, permanentinio makiažo).

NEGALIMA ant labai ryškaus permanento
Jeigu anksčiau atliktas permanentinis makiažas yra labai ryškios spalvos ant viršaus atlikus microblading procedūrą įpieštų plaukelių praktiškai nesimatys. Taip yra todėl, kad microblading procedūra yra skirta labai natūraliam efektui išgauti, įpiešti plaukeliai labai ploni, pakankamai šviesių natūralių atspalvių ir ant tamsaus fono pradingtų.

GALIMA jeigu senas permanentas yra stipriai išblukęs
Jeigu anksčiau atliktas permanentinis makiažas yra labai stipriai išblukęs (labai stipriai turiu omenyje, kad jis yra vos matomas ir net sunku pasakyti ar kažkas yra anksčiau daryta ar ne). Taip pat spalva turi būti gražiai išblukusi "nenuėjusi" į raudoną, mėlyną ar violetinį atspalvį.