Dažniausiai užduodami klausimai

arrowAr labai skauda?
- procedūra nėra maloni, tačiau nėra ir skausminga, nes naudojami labai stiprūs ir efektyviai veikiantys anestetikai su lidokainu.

arrowAr labai "baisiai" atrodysiu?
- po antakių procedūros nėra ko baimintis, nes atrodysite normaliai, nebus nei tinimo nei raudimo (jeigu ir bus minimaliai ir praeis poros valandų bėgyje), tik ryški spalvytė, kuri nukris su šašiukais savaitės bėgyje.
- po akių permanento, pora dienų akytės gali būti lengvai patinę, paraudę. Po procedūros, jeigu kapiliarai itin trapūs ar labai paviršiuje gali susiformuoti mažos hematomos (poros dienų bėgyje jos išnyksta).
- po lūpų permanento lūpos stipriai buna patinusios pirmą dieną, antrą diena tinimas nuslūgsta, 2-4 valandas po procedūros gali būti susiformavusios hematomos, jos dažniausiai išnyksta tą pačią ar jau kitą dieną, 3-5 dienas laikosi intensyvi spalvytė.

arrowAr einant laikui antakiai netaps mėlyni/raudoni?
Naudojant kokybiškus pigmentus, tinkamai parenkant atspalvius pagal odos tipą, odos polinkį į pigmentaciją ir kt. antakiai gražiai tolygiai blunka nekeisdami savo atspalvio.

arrowAr nepakenks antakių plaukeliams?
Permanentinis makiažas atliekamas į epidermio sluoksnį, tuo tarpu tiek blakstienų tiek antakių plaukelių šaknys yra dermoje (gilesniame odos sluoksnyje), todėl permanentinis makiažas nepasiekia plauko folikulo ir jam tikrai nepakenkia.

arrowAr prieš procedūrą nuskutami antakiai?
Jokiu būdu NE. Prieš procedūrą yra nupiešiamas formos eskizas, aptariamas su klientu, kai forma galutinai suderinama ir parenkama, išpešami tik tie antakių plaukeliai, kurie yra už formos ribų, visi kiti plaukeliai lieka. Permanentinis makiažas atrodo daug natūraliau ir gražiau kai jis papildo plaukelius, todėl piešiant formos eskizą stengiamasi per daug nenukrypti nuo natūralios antakių augimo formos. Pataisomos tik tos vietos, kuriose antakiai tikrai auga netaisyklingai (per žemai į akies voką, tikrai per aukštai ar per daug išlenktai - apskritimo forma kaip lankeliai).