Ilglaikio makiažo atnaujinimas

Jau praėjo tas laikas kai atlikus ilgalaikį makiažą buvo galima pamiršti jo atnaujinimą dešimčiai metų. Prieš 15-20 metų, kai ilgalaikis makiažas atsirado jis buvo atliekamas kinietiškais, korėjietiškais dažais, kurie gaminami geležies oksido pagrindu ir ilgam nusėda bei užsikapsuliuoja odoje.

Šiuo metu atliekamo ilgalaikio makiažo dažai yra organiški, savo sudėtyje neturintys sunkiųjų metalų, gaminami atsižvelgiant į visus Europos sąjungos standartus ir odoje išlieka žymiai trumpiau.

Kiek laiko išlieka ilgalaikis makiažas ir kaip greitai jį reikia atnaujinti priklauso nuo keleto faktorių:

- ILGALAIKIO MAKIAŽO BŪDO
Iš visų ilgalaikio makiažo būdų ilgiausiai 2-3 metus išlieka klasikinis permanentinis makiažas. Jis mažiausiai natūralus, turi lipduko efektą ir atliekamas į odą įvedant daug dažŲ. Kiti du būdai - šešėliavimas bei microblading - išlieka dVigubai trumpiau 1-1,5 metus, nes yra natūralūs, į oda įvedamas mažesnis kiekis dažo.

- ODOS TIPO
Ilgalaikis makiažas ilgiau išlieka ant sausos ir normalios odos tipo, greičiau blunka atlikTas ant riebios, kietos, porėtos odos.

- ODOS APSAUGINIŲ FUNKCIJŲ
Kiekvieno mūsų oda turi apsaugines barjerines ląsteles. Šios ląstelės kovoja ir šalina į odą patekusius svetimkūnius, taip pat ir ilgalaikio makiažo dažus. Jiegu šių ląstelių labai daug ar jų funkcija itin aktyvi, ilgalaikis makiažas blunka greitai.

- SPALVOS INTENSYVUMO
Ryškėsnės spalvos išlieka ilgiau, nei pasirinktos itin natūralios, šviesios spalvos.

Natūralesnį ilgalaikį makiažą gali tekti atnaujinti kas 1-1,5 metus, mažiau natūralų, ryškesnį kas 2-3 metus.