Korekcija

Po ilgalaikio makiažo procedūros gali būti reikalingos korekcijos (standartiškai viena, itin retais atvejais dvi). Korekcijų prireikia 20-30 proc. klientų, todėl joms nėra registruojama iš anksto.

Ar korekcija bus reikalinga priklauso nuo to kaip taisyklingai laikomasi rekomenduotos priežiūros po procedūros, kliento odos tipo, būklės, kliento amžiaus, individualių organizmo sąvybių bei odos reakcijos į pigmentą ir apsauginių ląstelių, kurios kovoja su svetimkūniais odoje kiekio bei aktyvumo šalinant dažus iš odos šašiuko pavidalu.

Korekcija reikalinga - spalvai paryškinti, tarpams, spalvos netolygumams sutvarkyti, formai sutvarkyti, kitiems smulkiems defektams, atsiradusiems gijimo eigoje pašalinti. Jeigu klientas yra patenkintas rezultatu po procedūros, spalva pakankamo intensyvumo, ryškumas tenkina, nėra tarpų ir netolygumų - korekcija nėra reikalinga.

Registruotis korekcijai galima praėjus nemažiau kaip 30 kalendorinių dienų po procedūros, nes tik tada oda pilnai sugija, praeina paraudimas ir matomas galutinis rezultatas ir spalvos intensyvumas po procedūros. Iš anksto, nepraėjus šiam laikotarpiui korekcijai nėra registruojama, nes nėra aiškus jos poreikis.

Pati korekcija yra atliekama nuo 2 iki 4 mėnesių bėgyje po procedūros, tačiau registruotis šiam terminui galima iš anksto po 30 kalendorinių dienų nuo procedūros kai matomas galutinis rezultatas ir korekcijos poreikis. Korekcija negali būti atliekama anksčiau nei 2 mėnesiai po procedūros, nes visi epidermio sluoksniai nėra sugiję iki galo, procedūros metu oda stipriai kraujuotų, gijant gali surandėti, o dėl kraujavimo sudarytų didelių šašiukų gali išsilupti visas atspalvis ir nelikti ilgalaikio makiažo rezultato.

Klientai neturintys galimybės atlikti korekcija numatytu terminu gali registruotis pavėluotai korekcijai nuo 4 iki 6 mėnesių po procedūros.

Korekcijos gali būti reikalingos ir po atnaujinimo procedūrų. Labai dažnai atnaujinant ilgalaikį makiažą po metų-dviejų net ir naudojant ryškesnį pigmentą prireikia atnaujinimo, nes mūsų oda turi atmintį ir geba geriau pašalinti dažus gijimo eigoje.

Pažymiu, kad korekcijos terminai ir gijimo eiga pas skirtingus meistrus gali skirtis, nes skiriasi naudojamos priemonės, naudojami aparatai ir mašinėlės, jų galingumas, greitis bei adatų aštrumas.