Ilgalaikis makiažas vasarą

Visiškas mitas, kad ilgalaikio makiažo procedūros nerekomenduojama atlikti vasarą. Ši procedūra gali būti atliekama bet kuriuo metų laiku. Saulė ir karštis (išskyrus itin didelį saunos ir pirties karštį - 60/80 laipsnių) nėra pavojingi ir neturi jokios įtakos rezultatui po procedūros.

Vis dėl to labai svarbu paminėti, kad dvi savaites po procedūros negalima degintis ant tiesioginių saulės spindulių, bei soliariumuose, na o jeigu atostogos ar geras oras neišvengiami, deginantis sritį, kurioje atliktas ilgalaikis makiažas reikėtų pridenti (kepuraite, skrybėlaite, kad būtų šešėlis) nuo saulės. Jau vėliau - sugijus (praėjus bent porai savaičių po procedūros) deginantis būtina naudoti apsauginius kremus nuo saulės, kad ilgalaikis makiažas neišbluktų per greitai.

Kita vertus būnant gryname ore, gamtoje, miesto ir lauko kavinėse ilgalaikio makiažo zonos dengti bei atidžiai saugoti nereikia, tai galioja tik deginantis keletą valandų ant kaitrios tiesioginės saulės spindulių.

Maudytis, praustis bei šlapinti ilgalaikį makiažą galima be jokių apribojimų jau tą pačią dieną po procedūros, nes dirbama akriliniais vandens pagrindo dažais, kurie drėgmės visiškai nebijo.

Taigi galite drasiai grąžintis ištisus metus!