Ką pasirinkti – Microblading, Šešėliavimą ar Tušavimą?

Klientės manęs dažnai klausia: – kokią procedūrą geriau pasirinkti? Microblading, Šešėliavimą ar Klasikinį permanentinį makiažą (tušavimą)?

Iš tiesų, tai visi būdai yra geri, tiesiog reikėtų atsakyti į klausimą – kokio rezultato Jūs pati norite ir su kokia antakių situacija ateinate pas meistrą.

Šios procedūros iš esmės skiriasi:

Vizualizacija – microblading procedūros metu įpiešiami labai natūraliai atrodantys plaukeliai, šešėliavimo metu sukuriamas labai lengvas, neįbrėžtas fonas, atrodo kaip antakius lengvai padažius šešėliais, klasikinis permanentinis makiažas atliekamas tušuojant, tokiu būdu antakiams suteikiamas vientisas, "įrėmintas" fonas, su aiškiu įbrėžtu kontūru.

Spalvos – microblading atliekama pilka, šviesiai ruda, vidutiniškai ruda, tamsiai ruda spalvomis, klasikinis permanentinis makiažas (tušavimas) ir šešėliavimas turi labai plačią spalvų paletę ir labai daug pagrindinių spalvų atspalvių.

Išliekamumas – microblading ir šešėliavimas išlieka metus-pusantrų, klasikinis permanentinis makiažas – apie du-tris metus. Taip yra dėl to, kad atliekant klasikinio ilgalaikio makiažo procedūrą (tušavimą) į odą galima privesti labai daug dažų ir jie ilgiau išlieka dėl didesnio jų kiekio odoje. Microblading procedūros metu įpiešdami plaukelius negalime daug kartų kartoti per plaukelį, nes jis išstorės ir atrodys nenatūraliai, todėl neprisodrinama daug dažo ir rezultatas po procedūros išlieka trumpiau. Šešėliavimo metu sukuriamas labai natūraliai atrodantis šešėlis, į odą neprisodrinama daug dažų todėl šis natūralus vaizdas taip pat palyginti greitai blunka.

Odos tipai - microblading procedūrą geriausia rinktis sausos ar normalios odos savininkams, nes klientėms, kurių oda riebi galima įpieštų plaukelių migracija (susiliejimas į bendrą foną) bei trumpesnis spalvos išliekamumas. Klasikinio permanentinio makiažo (tušavimo) ir šešėliavimo procedūros tinka visiems odos tipams.

Universalumas – atlikus microblading procedūrą, korekcijos metu ant jos galima uždėti spalvos foną – darant klasikinį permanentinį makiažą, padarius klasikinį permanentinį makiažą (tušavimą) arba šešėliavimą negalima ant viršaus daryti microblading procedūros, nes įpieštų plaukelių praktiškai nesimatys arba matysis labai nedaug. Reikia laukti – metus ar pusantrų kol klasikinis tušavimas arba šešėliavimas pabluks ir tik tada ant viršaus galima atlikti microblading.

Taisymai – jeigu reikia koreguoti prastai atliktą permanentinį makiažą, kuris yra įgavęs vidutiniškai ar tamsiai mėlyną, raudoną ar violetinę spalvą tą galima padaryti tik ant viršaus darant klasikinį permanentinį makiažą (tušavimą). Koreguoti prastai atliktą permanentinį makiažą, kuris turi netinkamą spalvą taikant šešėliavimo procedūrą galima tik tais atvejais, kai sena ir bloga spalva labai stipriai išblukusi ir vos matosi (labai švelniai rausva, švelniai violetinė ar švelniai melsva). Microblading pagalba taisyti blogai atlikto, į netinkamą atspalvį nublukusio permanentinio makiažo negalima - jis neišlieka, ištrupa, o pro įpieštų plaukelių tarpus skverbiasi blogas atspalvis.

Išvados: klientėms, kurios nori labai natūralaus, švelnaus rezultato – rekomenduojama microblading arba šešėliavimo procedūra, klientėms, kurios nori ilgalaikio rezultato – trunkančio bent du-tris metus ir šiek tiek ryškesnių ir išraiškingesnių formų – rekomenduojamas klasikinis permanentinis makiažas atliekamas tušavimo būdu.