Atmintinė po procedūros

  • PLAUTI (antakiai, lūpos, antakių microblading) - dieną ar dvi po permanentinio makiažo procedūros iš vietos, kur atliktas permanentinis makiažas gali pasiskirti rudas skystis – limfa, ją reikia nuplauti. Rekomenduojama procedūros atlikimo dieną virintu ar kitu švariu vandeniu suvilgytu vatos tamponeliu stipriau pavalyti vietą, kur atliktas permanentinis makiažas. Valyti reikia praėjus dviems valandoms po procedūros kas valandą visą dieną kol einama miegoti. Kitos dienos ryte taip pat reikia nuvalyti, nes iš po nakties gali būti pridžiūvusios limfos ar kraujo. Jeigu antrą dieną po procedūros permanento vieta sausa nieko daryti nebereikia (nebent labai traukia ir sausėja, tuomet tepti nurodytu tepaliuku), jeigu antrą dieną permanento atlikimo vieta drėgna ir vis dar šlapiuoja - skiriasi limfa, reikia kas valandą plauti kaip pirmą dieną.
  • TEPTI (antakiai, lūpos, antakių microblading) - Naudoti tik meistro nurodytus tepalus (dažniausiai A+D tepaliukas), naudoti po truputį, tepant vietą, kurioje atliktas permanentinis makiažas (2-3 kartus per dieną po truputį tepti kai jaučiamas stiprus sausėjančio šašiuko tempimas, naudoti galima visą savaitę po procedūros). Nenaudojant tepaliuko, formuojantis šašiukui, permanentas sausėja ir skeldėja ko pasekoje, skeldint, iš odos “išplėšiami“ pigmentai ir būna “tuščių vietų“ – tarpelių. Naudojant tepalus savo nuožiūra (ne meistro rekomenduotus) galite pakenkti permanentiniam makiažui. Atkreipkite dėmesį, kad tepalų sudėtyje yra įvairių cheminių medžiagų, juos užtepus elementai jungiasi su permanentinio makiažo dažų pigmentais ir cheminių reakcijų pasekoje gali priversti juos pakeisti spalvą, pvz. iš juodos į violetinę ir panašiai. A+D tepaliukas savo sudėtyje turi tik A ir D vitaminus, jokių cheminių priemaišų, todėl puikiai tinka. Jeigu permanentinio makiažo atlikimo vieta nesausėja tepti nereikia (dažniausiai jeigu oda riebi ar kaktos zona riebi). Jeigu permanentinio makiažo atlikimo vieta sausėja labai nedaug ar tik kartais, galima tepti kartą per dieną arba kartą per pora dienų - pagal poreikį. Daug pritepti tepaliuko negalima, nes permanentinis makiažas permirks ir gausis "košė", dažai tinkamai nepasisavins ir labai daug dažo gali būti atmesta. Todėl reikėtų tepti tik sausėjant ir po truputį, o labai nesausėjant tepaliuko nenaudoti visai.
  • NEKRAPŠTYTI - NELUPTI - kelios dienos po permanentinio makiažo procedūros pradėjus luptis šašiukams jų neliesti, nelaupyti ir nekrapštyti. Jeigu atsilupa didesnė šašiuko dalis galima nukirpti, tačiau jokiu būdu neplėšti, nes taip išlupsite dalį dažo ir permanentinis makiažas sugis negražiai, netolygiai su šviesesniais tarpais.
  • Maudytis, šlapinti vandeniu galima (po bet kokio (akių, lūpų, antakių) permanentinio makiažo ar microblading).
  • Po procedūros vieną kartą galima 15-20 min. pašaldyti sausu ledu ar kažkuo kitu ką turite šaldiklyje (labai tinka akims ir lūpoms tinimui greičiau sumažinti).
  • Jei permanentinis makiažas atliktas antakiams arba akims, tai cheminiu būdu dažyti plaukelius bus galima tik po 2 savaičių.
  • Ant pažeisto audinio nenaudoti kremo, kreminės pudros, blakstienų tušo (jei akių), lūpų dažų (jei atlikta lūpų procedūra), tonikų, prausiklių, valiklių, micelinio vandens ir panašių priemonių tol kol nenusilups šašiukas (7 dienas).
  • Vietas, kuriose atliktas permanentinis makiažas, saugoti nuo kairtrios (28 laipsniai ir kaitresnės) saulės 2 savaites – nesideginti. Saulė labai stipriai veikia permanento įsisavinimą ir priverčia pigmentus greičiau blukti. Po procedūros pigmentai nėra iki galo užsifiksavę ir nėra atsinaujinęs apsauginis viršutinis epidermio sluoksnis. Jeigu permanento procedūrą atlikote vasaros metu tai nereiškia, kad saulėtą dieną negalite išeiti į gatvę, galite būti ramūs ir mėgautis grynu oru, tačiau negalima daug būti atviroje saulėje – degintis (po bet kokio (akių, lūpų, antakių) permanentinio makiažo ar microblading).
  • Dvi savaites nesilankyti pirtyse, saunose, soliariumuose, nesideginti, aktyviai nesportuoti (po bet kokio (akių, lūpų, antakių) permanentinio makiažo ar microblading).
  • Atlikus akių permanentinį makiažą tik po 2 savaičių galima prisiauginti blakstienas.
  • Veido valymą, cheminį šveitimą, injekcines procedūras ir panašias dirginančias veido procedūras galima atlikti po dviejų savaičių (po bet kokio (akių, lūpų, antakių) permanentinio makiažo ar microblading).