Skirtingi ilgalaikio makiažo terminai

KUO SKIRIASI Ilgalaikis makiažas/ Mikropigmentacija/ Kontūrinis makiažas/ Lingeristika/ Permanentinis makiažas?

Visi išvardinti terminai niekuo nesiskiria, visi jie reiškia ilgalaikio (angl. permanent – ilgalaikis) makiažo atlikimą, sukuriant ilgai išliekantį rezultatą.

Ilgalaikį makiažą galima atlikti įvairiais aparatais (yra daugybė skirtingų firmų), įvairia technika (plaukeline, retušavimo) naudoti galima skirtingus pigmentus (vandens, glicerino pagrindu) ir kt. priemones, tačiau iš esmės procedūra bus atliekama adatinio aparato pagalba, įvedant dažų pigmentus į apatinį epidermio sluoksnį, esantį virš membranos ir dermos.


Būtent į šį sluoksnį visais aparatais ir yra suvedami permanento pigmentai (jeigu būtu suvesti labiau paviršiuje – permanentas būtu išstumtas iškarto išsilupus šašiukui, jeigu norėtumėte suvesti giliau – į dermą – reikėtų naudoti galingą tatuiruočių aparatą, tačiau reikia turėti omenyje, kad į dermą patekę pigmentai kapsuliuojasi ir išlieka praktiškai visam gyvenimui.

Visi išvardinti ilgalaikio makiažo terminai savo esme ir atlikimo principu visiškai nesiskiria. Skiriasi tik aparatai ir atlikimo technika, o manipuliavimas skirtingais pavadinimais daugiau marketingo triukas.