Antakių permanento rūšys

2016 m. sausio 23-25 dienomis dalyvavau pirmojoje Tarptautinėje Permanentinio Makiažo konferencijoje ''1st international PMU conference" Atėnuose, Graikijoje.

Konferencija vyko tris dienas, jos metu meistrai iš viso pasaulio pristatė naujausias tendencijas ir technikas permanentinio makiažo ir microblading srityse. Daug dėmesio skirta permanentinio makiažo pritaikymui medicininiais tikslais (randų, baltmės, srtijų maskavimui) bei jo naikinimo technologijoms.

Trumpai apžvelgsiu naujausias technologijas ir budus, kurie buvo pristatyti konferencijoje, skirtus antakių permanentiniam makiažui ir microblading atlikti.

Meistrė iš Hong Kong Rebecca Chung pristatė "hair by hair" kombinuotas microblading+aparatinę technikas.
Šis metodas atliekamas įpiešiant labai daug smulkių plaukelių naudojant microblading peiliuką. Peiliukas naudojamas dviejų tipų - storesniems ir plonesniems plaukeliams įpiešti. Kad būtų pasiektas itin natūralus antakių vaizdo efektas - microblading metodas kombinuojamas su klasikiniu permanentinio makiažo metodu - tarpai tarp plaukelių pašešėliuojami suteikiant foną aparato pagalba (toliau - aparatinė technika). Žemiau galite pamatyti meistrės darbą.

Rebeka microblading vilniuje2

Meistras iš Brazilijos Alan Spadone pristatė "natural eyebrows hair stroke" aparatu atliekamą plaukelių įpiešimo techniką.
Ši technika atliekama tik aparato pagalba, naudojamos itin plonos ir aštrios adatėlės, kurių pagalba įpiešiami labai ploni itin natūraliai atrodantys plaukeliai. Naudojamas specialus pynimas - pradžioje įpiešiami pagrindiniai plaukeliai, o tada jiems iš apačios pridedama po smulkų atraminį plaukelį bei papildomą plaukelį iš viršaus - sukuriamas netvarkingai išsidėsčiusių, natūralai krentančių plaukelių efektas. Žemiau galite pamatyti meistro darbą.

alan microblading mokymai

Meistras iš Italijos Enio Orsini pristatė "ultra realistic female eyebrow" kombinuotas plaukelinė+šešėliavimo aparatines technikas.
Meistras natūraliam efektui išgauti naudoja šešėlio ir plaukelių įpiešimo kombinaciją. Pirmiausia  šviesiausiose antakio vietose - pradžioje ir viršutinėje aukščiausioje dalyje - įpiešiami plaukeliai, tada antakiui suteikiamas ryškus "stuburas". "Stuburas" tai linija einanti skresai antakį, kiekvienam ji išbrėžiama individualiai pasitelkiant specialų metodą. Tai - pati ryškiausia antakio dalis. Visa kita pašešėliuojama naudojant aparatą ir specialias "flat" adatas skirtas šešėliui sukurti. Žemiau galite pamatyti meistro darbą.

orsini microblading kursai vilniuje

Meistras iš Italijos Toni Belfato pristatė microblading techniką vyrams.
Tai klasikinis microblading metodas atliekamas microblading peiliuku įpiešiant daug plaukelių. Pati forma ir plaukelių pynimas pritaikytas vyrams - nes yra gana platus, atitinkantis tik vyrams būdingus antakių bruožus. Žemiau galite pamatyti meistro darbą.

toni permanentinio makiazo kursai

Meistras iš Serbijos Branko Babic pristatė ''3D/6D hyperrealism" microblading techniką.
Šis technika atliekama microblading peiliuko pagalba įpiešiant plaukelius pagal unikalų meistro sukurtą pynimą. Šis pynimas susideda iš daugybės smulkių plaukelių, krintančių iš viršaus bei apačios. Yra keletas pynimo variantų, kurie idealiai atitinka natūraliems antakiams būdingą plaukelių išsidėstymą. Kuo skiriasi 3D ir 6D. 3D - sudaro tik pagrindiniai plaukeliai, jų yra mažiau nei 6D variante. 6D sudaro pagrindiniai plaukeliai ir į jų tarpus įpiešiami smulkūs plaukeliai. Žemiau galite pamatyti meistro darbą.

agniete vilnius permanentinis makiazas2