Individualūs Permanentinio makiažo mokymai

Permanentinio makiažo mokymų metu mokinys supažindinamas tiek su teoriniais tiek su praktiniais klasikinio permanentinio makiažo aspektais.

Labai išsamiai dėstoma koloristika, nagrinėjamos lūpų, antakių spalvos, spalvų maišymo technika, individualaus spalvų parinkimo klientui subtilybės, piešiamos formos, aptariamos dažniausiai daromos klaidos. 

Visada sakau, kad labai svarbu "galvoti". Ši procedūra tai ne tik techninis antakių, akių ar lūpų nupiešimas bei mechaniškas atlikimas. Tai - menas ir galimybė pasireikšti Jūsų kūrybiškumui, kiekvienam klientui formą, techniką ir spalvą pritaikant individualiai. Būtent dėl šios priežasties sudarinėdama Jums startinį rinkinuką niekada nesiūlau susipirkti visų įmanomų spalvų bei atspalvių, o mokau jas maišyti. Turint pora bazinių salvų ir tris - keturis atspalvius (raudona, koralas, raudono vyno, ryški rožinė) galima išgauti daugybę spalvų variacijų.

Praktinės dalies metu mokinys atlieka du antakių permanentinius makiažus, vieną akių bei vieną lūpų permanentinius makiažus ant modelių.

Galite pamatyti nuotraukas iš mano mokinės Kristinos individualių permanentinio makiažo mokymų. Taip pat pirmuosius jos darbus atliktus mokymų metu. Darbai yra katik po procedūros todėl audiniai patinę, paraudę ir spalva intensyvi. Spalvos intensyvumas suažėja sugijus savaitės bėgyje.

Buvau maloniai nustebinta Kristinos smalsumo ir noro išmokti kuo daugiau, todėl jos prašymu papildomai panagrinėjome ir permanentinio makiažo šešėliavimo techniką bei atlikome ją ant modelio. Kadangi Kristina jau dirbanti microblading meistrė, jos prašymu pasimokėme šešėliuoti ant microblading (dviejų technikų derinimas).

Sutinku, kad pradžiai neįgudusiam meistrui viskas gali atrodyti labai sudėtinga ir painu. Bet labai džiaugiuosi kai mokiniai nori išmokti daugiau, domisi ir noriai mokosi bei įsisavina visas žinias.

Daugiau informacijos apie mokymus www.agnietepermanent.lt/mokymai

Visas mokymų programas ir kainas galite rasti Būsimuose mokymuose.