Individualūs microblading mokymai

Galite pamatyti nuotraukas iš mano mokinės Santos individualių bazinių microblading mokymų.

Įkeliu ir pirmuosius microblading darbus, kuriuos ji atliko mokymų metu. Darbai iš tiesų puikūs!

Būsimi mokiniai nerimaudami manęs labai dažnai klausia: - ar man pavyks?; - ar po mokymų tikrai galėsiu pradėti dirbti?; - ar užteks praktikos mokymų metu?; - kiek mokinių po Jūsų mokymų sėkmingai randa klientus ir dirba?. Mano atsakymas visada ir visiems yra toks pat: - iš tiesų esame labai skirtingi ir vieniems atlikti microblading procedūrą ir mokytis sekasi greitai ir lengvai, kitiems sunkiau ir prireikia daugiau laiko bei praktikos. Tačiau visi, kurie stengiasi, dirba kruopščiai, lėtai, neskubėdami, apgalvodami kiekvieną žingsnį ir labai norėdami gero rezultato savo klientui bei negali savo laiko darbui ir treniravimuisi ant dirbtinės odos tikrai gali sėkmingai dirbti.

Manau, kad Santai dėka jos kruopštumo labai gerai sekėsi perprasti šios technikos subtilybes, todėl galiu drąsiai visiems šią meistrę rekomenduoti (PS Santa dirba Anglijoje).

Individualių mokymų metu vyksta viena demonstracija ant modelio, kurią atlieku aš, o mokinys praktikuojasi ant keturių modelių! Modeliai parenkami skirtingo amžiaus ir skirtingo odos tipo.

Daugiau informacijos apie mokymus www.agnietepermanent.lt/mokymai

Mokoma individualiai (1500 eurų), mažose grupėse po du (1000 eurų). Į kainas įeina startinis rinkinukas. Visas išsamias mokymų programas ir kainas galite rasti mano tinklapio skiltyje -  Būsimi mokymai.