Individualūs Permanentinio makiažo mokymai

Permanentinio makiažo mokymų metu mokinys supažindinamas tiek su teoriniais tiek su praktiniais klasikinio permanentinio makiažo aspektais.

Labai išsamiai dėstoma koloristika, nagrinėjamos lūpų, antakių spalvos, spalvų maišymo technika, individualaus spalvų parinkimo klientui subtilybės, piešiamos formos, aptariamos dažniausiai daromos klaidos. 

Visada sakau, kad labai svarbu "galvoti". Ši procedūra tai ne tik techninis antakių, akių ar lūpų nupiešimas bei mechaniškas atlikimas. Tai - menas ir galimybė pasireikšti Jūsų kūrybiškumui, kiekvienam klientui formą, techniką ir spalvą pritaikant individualiai. Būtent dėl šios priežasties sudarinėdama Jums startinį rinkinuką niekada nesiūlau susipirkti visų įmanomų spalvų bei atspalvių, o mokau jas maišyti. Turint pora bazinių spalvų ir tris - keturis atspalvius (raudona, koralas, raudono vyno, ryški rožinė) galima išgauti daugybę spalvų variacijų.

Praktinės dalies metu mokinys atlieka klasikinius antakių, lūpų ir akių permanentinius makiažus, bei antakių ir lūpų šešėliavimą.

Galite pamatyti nuotraukas iš mano mokinės Santos individualių permanentinio makiažo mokymų. Taip pat pirmuosius jos darbus atliktus mokymų metu. Darbai yra ką tik po procedūros todėl audiniai patinę, paraudę ir spalva intensyvi. Spalvos intensyvumas sumažėja sugijus savaitės bėgyje.

Mokiniui sudaromas startinis priemonių rinkinys su nebrangiu klasikiniu aparatu, kuris puikiai tinka pradedančiajam. Rinkinys sudaromas pagal finansines galimybes nurodant kur įsigyti visas priemones. Mokiniui pageidaujant rinkinį galima įsigyti pas mane iškarto po mokymų (užsakant iš anksto).

Daugiau informacijos apie mokymus www.agnietepermanent.lt/mokymai

Visas mokymų programas ir kainas galite rasti Būsimuose mokymuose.