Individualūs permanentinio makiažo mokymai

Mokinė Sigita gyvena Bahamuose ir atostogas Lietuvoje suderino kartu su mokymais.

Tai iškirtinai gabi ir labai atsakinga būsima meistrė. Labai džiaugiuosi turėjusi galimybę prisidėti prie jos tobulėjimo ir linkiu kuo didžiausios sėkmės!

Permanentinio makiažo mokymų metu mokinys supažindinamas tiek su teoriniais tiek su praktiniais klasikinio permanentinio makiažo aspektais. 

Labai išsamiai dėstoma koloristika, nagrinėjamos lūpų, antakių spalvos, spalvų maišymo technika, individualaus spalvų parinkimo klientui subtilybės, piešiamos formos, aptariamos dažniausiai daromos klaidos. 

Visada sakau, kad labai svarbu "galvoti". Ši procedūra tai ne tik techninis antakių, akių ar lūpų nupiešimas bei mechaniškas atlikimas. Tai - menas ir galimybė pasireikšti Jūsų kūrybiškumui, kiekvienam klientui formą, techniką ir spalvą pritaikant individualiai. Būtent dėl šios priežasties sudarinėdama Jums startinį rinkinuką niekada nesiūlau susipirkti visų įmanomų spalvų bei atspalvių, o mokau jas maišyti. Turint pora bazinių spalvų ir tris - keturis atspalvius (raudona, koralas, raudono vyno, ryški rožinė) galima išgauti daugybę spalvų variacijų.

Praktinės dalies metu mokinys atlieka klasikinius antakių, lūpų ir akių permanentinius makiažus, bei antakių ir lūpų šešėliavimą.

Mokiniui sudaromas startinis priemonių rinkinys su nebrangiu klasikiniu aparatu, kuris puikiai tinka pradedančiajam. Rinkinys sudaromas pagal finansines galimybes nurodant kur įsigyti visas priemones. Mokiniui pageidaujant rinkinį galima įsigyti pas mane iškarto po mokymų (užsakant iš anksto).

Daugiau informacijos apie mokymus www.agnietepermanent.lt/mokymai

Visas mokymų programas ir kainas galite rasti Būsimuose mokymuose.