Agnietė Permanent pranešimas grožio renginyje natūralių

Sostinės viešbutyje „Comfort Hotel LT Rock’n’Roll“ vyko „Tiara Boutique“ 2016 m. pavasario ir vasaros dviejų dalių drabužių bei aksesuarų kolekcijos pristatymas.

Renginio metu buvau pakviesta pasidalinti savo žiniomis apie ilgalaikį makiažą ir jo įtaką veiklios moteris gyvenime. Susirinkusiems pristačiau naujausiais tendencijas permanentinio makiažo srityje, kurias visai neseniai "parsivežiau" iš Atėnuose vykusios Tarptautinės permanentinio makiažo konferencijos:

- šešėliavimo akių bei antakių srityje technikas,
- taip pat Lietuvoje jau kurį laiką "ant bangos" esančią microblading techniką ir jos kombinacijas derinant kartu su šešėliavimu.

Vakarą su daina atidarė atlikėjų pora Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas. Jiems „Nail Bar“ meistrai prieš prasidedant renginiui kūrė vienalaikes tatuiruotes su natūraliais chna dažais.

„Dabar visame pasaulyje itin populiarėja įmantrių raštų kūno dailė, kuriama natūraliais chna dažais. Tokiomis tatuiruotėmis galima pasipuošti ypantingomis progomis: per išleistuves, mergvakarį ar gimtadienį“, - patarė „Nail Bar“ salonų įkūrėja Ingrida Jočienė. Renginio eigoje tatuiruočių meistrai piešinius ant rankų sukūrė ir žinomam plaukų stilistui Robertui Danilevičiui bei jo bičiulei, grožio salono savininkei Evai Ghaoui.

Vakaro pabaigoje vyko loterija, kurios metu viena iš renginio dalyvių laimėjo mano įsteigtą prizą - dovanų kuponą pasirinktai permanentinio makiažo procedūrai.

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti:

http://www.alfa.lt/straipsnis/50014419/sokeja-kristina-taraseviciute-scenai-sukneles-siuvuosi-pati

http://www.15min.lt/zmones/galerija/tiara-boutique-pavasario-vasaros-kolekcijos-pristatymas-86453#galerija/86453/2048395