LNK LAIDOJE ,,YRA KAIP YRA“

Buvau pakviesta dalyvauti LNK laidoje ,,Yra kaip yra“, kurioje diskutavome tema ,,Kuo rizikuojate atlikdami grožio procedūras?“

Laidos metu savo istorijas papasakojo kelios merginos, kurios nukentėjo nuo nekvalifikuotų grožio specialistų. Viena jų – mano klientė Gintarė. Permanentinis makiažas jai buvo atliktas tris kartus, jį atliko ta pati meistrė ir visus tris kartus nekokybiškai. Kai Gintarė kreipėsi į mane jos antakiai buvo pradėję mėlynuoti, o pačių antakių forma buvo asimetriška ir kreiva.

Laidoje dalyvavusi Vilniaus Visuomenės sveikatos centro atstovė Reda Radavičiūtė patvirtino, kad, jos nuomone, tikrai labai svarbu atsakingai pasirinkti specialistą, pas kurį ketinate apsilankyti, tačiau akcentavo, kad vienas iš esminių dalykų meistrams – atliekantiems grožio procedūras – yra Higienos normų keliamų reikalavimų laikymasis.

Laidoje taip pat dalyvavo ,,Grožio akademijos“ marketingo vadovė Vlada Oganauskienė, kalbėjusi apie hialurono rūgšties bei botokso injekcijas, Permanentinio makiažo meistrų asociacijos atstovas ir laidos ekspertai – Gintarė Gurevičiūtė bei Giedrius Drukteinis.